Events

Międzynarodowe spotkania baletowe organizowane przez Krakowską Fundację Kultury Baletowej i Krakowską Zawodową Szkołę Baletową (wpisane do Kalendarza Imprez Kulturalnych Miasta Krakowa)

Szkoła i Fundacja organizują:
– co 2 lata MiÄ™dzynarodowe Spotkania Uczniów Profesjonalnych Szkół Baletowych Lato Baletowe. Biorą w nich udział uczniowie profesjonalnych szkół baletowych i artystycznych. W programie Spotkań są m.in. warsztaty, prezentacja szkół, seminarium metodyczne, wymiana doÅ›wiadczeń pedagogów i uczniów. Swoje umiejÄ™tnoÅ›ci uczniowie prezentują na wspólnym Koncercie Galowym.
co 2 lata Krakowskie Impresje Baletowe stanowiące podsumowanie pracy Szkoły. Zapraszamy na nie grupy z zaprzyjaźnionych szkół i zespołów artystycznych. Są to spotkania młodzieży połączone ze wspólnymi lekcjami różnych technik tańca i zakończone wspólnym koncertem.

corocznie Warsztaty Tańca Klasycznego i Współczesnego. Są one przeznaczone dla uczniów KZSzB, organizujemy je najczęściej w czasie ferii zimowych, a prowadzone są przez specjalnie zapraszanych, bardzo dobrych pedagogów tańca z Polski i zagranicy.