Dlaczego Mała Szkoła Baletowa?

Magiczny świat tańca oraz elitarna sztuka baletowa na początku małego człowieka przyciąga, następnie oczarowuje i w końcu zachwyca.

PoczÄ…tkowo jest przyjemność, która wynika z ćwiczeÅ„ do muzyki , potem – oczarowanie interpretacjÄ… muzyki i wreszcie , co jest bardzo ważne, pokusa szczególnego Å›wiata – sceny.

Ale jest jeszcze coÅ›, wielki dar dla tych , którzy ćwiczÄ… balet klasyczny : balet wzmacnia zdrowie, przyczynia siÄ™ do fizycznego rozwoju dziecka , postawy jego ciaÅ‚a, pozytywnie wpÅ‚ywa na rozwój intelektu oraz uczy dyscypliny na caÅ‚e życie. KtoÅ› bÄ™dzie chciaÅ‚ taÅ„czyć i być zawodowym tancerzem, ktoÅ› inny tylko oglÄ…dać balet – tak lub inaczej – te wspaniaÅ‚e zajÄ™cia, na wspaniaÅ‚ych salach baletowych, w przyjaznej atmosferze i pod okiem wyksztaÅ‚conych, profesjonalnych nauczycieli bÄ™dÄ… pożyteczne dla wszystkich.

Dlaczego akurat wybrać naszą Małą Szkołę Baletową ? Kiedy decydujemy się na wybór zajęć tanecznych i baletowych , szczególnie dla małych dzieci, należy zadbać o to, żeby nie zrobić im krzywdy (kręgosłup, kolana, stawy itp.). Trzeba zatem ćwiczyć pod okiem doświadczonych, wykształconych i profesjonalnych nauczycieli, a tylko tacy pracują w naszej szkole – Krakowskiej Zawodowej Szkole Baletowej – jedynej szkole tego typu w Krakowie i Małopolsce.

Â