100-lecie Szkoły Podstawowej nr 10 – naszej siedziby!

Ogromnie gratulujemy Szkole Podstawowej nr 10 już 100-lecia istnienia- to niebanalny sukces dydaktyczny, pedagogiczny i edukacyjny!

Nasza Szkoła czynnie i z radością uczestniczyła w obchodach tego niezwykłego jublleuszu!

KRAKOWSKA ZAWODOWA SZKOŁA BALETOWA

31-035 Kraków ul. Blachnickiego 1

Dyrektor mgr Svetlana Gaida

Szkoła o uprawnieniach szkoły publicznej

prowadzona przez KRAKOWSKĄ FUNDACJĘ KULTURY BALETOWEJ

tel./fax 00 48 12 421-57-66 e-mail svetlana_gaida@poczta.onet.pl

Kraków, 14.12.2017 r.

Szanowna Pani

Ewa Jaśkowiec

Szkoły Podstawowej nr 10

im. Marii Skłodowskiej

Szanowna Pani Dyrektor,

w imieniu Krakowskiej Fundacji Kultury Baletowej, Krakowskiej Zawodowej Szkoły Baletowej i swoim własnym pragnę złożyć na Pani ręce serdeczne gratulacje z okazji 100-lecia istnienia Szkoły Podstawowej nr 10 im. Marii Skłodowskiej-Curie.

To dla mnie bardzo ważne, iż mogę wyrazić podziw i uznanie dla za trud włożony w kontynuowanie procesu edukacyjno-wychowawczego Szkoły, za budowanie jej historii oraz za codzienne kształcenie i wychowanie uczniów.

Pragnę podziekować za współpracę w zakresie upowszechniania tak ważnej dla nas sztuki baletowej, za Państwa życzliwość i wsparcie dla naszych działań.

Nie do przecenienia jest działalność i osiągnięcia Państwa Szkoły w kształtowaniu kolejnych pokoleń.. Idąc śladem poprzedników i tworząc własne wzorce osiąnęliście Państwo niebanalny sukces – 100 lat nauczania, krystalizowania zamiłowań, formowania charakterów i postaw.

Ten wyjątkowy jubileusz jest doskonałą okazją, aby podziękować Wszystkim, których talent, inicjatywa i zaangażowanie stworzyły to miejsce tak wyjątkowe na mapie małopolskiej edukacji. Serdeczne gratulacje i wyrazy uznania przekazuję dla Pani Dyrektor, grona pedagogicznego i całej społeczności szkolnej.

Uczniom życzę wspaniałej przygody edukacyjnej i nawiązania trwałych przyjaźni oraz wspaniałych wspomnień, które pozwolą z nostalgią i ciepłem wracać po latach w szkolne mury.

Wraz z gratulacjami proszę przyjąć życzenia, aby Państwa praca, pełna pasji i dokonań była dla Państwem nieustającym źródłem radosci i satysfakcji, spełnieniem ambicji pedagogicznych i wychowawczych oraz sukcesów w pracy dydaktycznej.

Z poważaniem,

mgr Svietlana Gaida