EnglishPolish
DANZA dI FIERA

W 2014 r. nasza uczennica, Ewelina Wszołek, wzięła udział w Międzynarodowym Konkursie Baletowym Danza di Fiera we Florencji. Wystąpiła tam w sekcji juniorów-solistów w tańcu klasycznym, a jej taniec został oceniony jako jeden z pięciu najlepszych w jej grupie wiekowej oraz kategorii. Ewelina została zauważona przez Jury i międzynarodową widownię oraz otrzymała wyróżnienie – certyfikat. Takim certyfikatem odznaczona też została KZSzB. Wyjazd uzyskał wsparcie finansowe Urzędu Miasta Krakowa.

Po tych sukcesach, w tym roku szkolnym, Ewelina Wszołek, obecnie uczennica VII klasy Krakowskiej Zawodowej Szkoły Baletowej o uprawnieniach szkoły publicznej, została ponownie wytypowana do udziału w międzynarodowym konkursie baletowym. W związku z tym trwają intensywne przygotowania układów w technice tańca klasycznego i współczesnego.

NEWSLETTER


Imię
Email