EnglishPolish
Zafunduj stypendium w Małej Szkole Baletowej!

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę obejmującą możliwość wsparcia finansowego dzieci, pragnących zostać uczniami Małej Szkoły Baletowej, a w przyszłości być może zdobycie państwowego dyplomu tancerza.

Zostając Sponsorem przyczyniają się Państwo do rozwoju sztuki baletowej poprzez umożliwienie dzieciom edukacji w tym zakresie , a przez to uzyskują Państwo istotny wpływ na tworzenie się przyszłej profesjonalnej kadry nie tylko krakowskich zespołów baletowych.

Taka forma współpracy daje możliwość promocji Państwa działalności oraz zapewnia wpływ na rozwój sztuki baletowej w Krakowie, gwarantuje niewątpliwy prestiż wynikający z pełnienia roli mecenasa sztuki i edukacji oraz satysfakcję z umożliwienia dzieciom (7-latkom) gorzej sytuowanym, lecz równie zdolnym, rocznej edukacji w Małej szkole Baletowej.

Kontakt:

Katarzyna Rosa

e-mail: marketing@szkolabaletowa.art.pl

skan oferty dla sponsora

NEWSLETTER


Imię
Email