EnglishPolish
POMOC DLA FUNDACJI

Szanowni Państwo,

Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie finansowe udziału naszej uczennicy Eweliny Wszołek w międzynarodowym konkursie baletowym w Sibiu w Rumunii, który odbędzie się w dniach 19-22 marca 2015 r. Ewelina jest uczennicą bardzo zdolną , a naukę baletu zaczęła jeszcze jako mała, 6-letnia dziewczynka. W zeszłym roku brała udział w Międzynarodowym Konkursie Baletowym Danza di Fiera we Florencji, gdzie w swojej grupie wiekowej, wśród 82 uczestników, była w grupie 5 najlepszych wykonawców. W tym roku zaś została wytypowana do udziału w kolejnym międzynarodowym konkursie baletowym, gdyż jest to uczennica rokująca duże nadzieje na przyszłość, zaangażowana, ciężką pracą zmierzająca do sukcesów w dziedzinie baletu.
Nasi wychowankowie pokazują swoje umiejętności podczas różnego rodzaju występów organizowanych co roku przez Krakowską Fundację Kultury Baletowej. Jeżeli jednak mamy uczniów wyróżniających się, godnych tego by reprezentować szkołę i Kraków, to koniecznie należy ich pokazać właśnie na konkursach baletowych polskich i międzynarodowych, co dodatkowo przyspiesza ich rozwój artystyczny.
Przygotowanie takiego wyjazdu to przede wszystkim ogromna praca pedagogów i samej uczennicy, ale również duże koszty finansowe, w których partycypuje zarówno szkoła, jak i rodzina uczennicy. W tym zakresie wsparł nas Urząd Miasta Krakowa – za co jesteśmy ogromnie wdzięczni – jednak potrzeby są znacznie większe…
Jesteśmy głęboko przekonani, że warto wesprzeć pracę i starania Eweliny. Zapraszamy wszystkie osoby kochające sztukę, którym leży na sercu rozwój młodych talentów w dziedzinie baletu, do wpłat na ten cel. Każda zebrana kwota będzie przez nas i Ewelinę doceniona i będzie cennym wkładem w jej zawodową artystyczną przyszłość.

Wpłat prosimy dokonywać na konto : Krakowska Fundacja Kultury Baletowej
50 1910 1048 2101 1911 0284 0006

NEWSLETTER


Imię
Email